Смертельна ДТП в Харкові: Олена Зайцева вирішила оскаржити вирок суду

26 березня надійшли до суду апеляційні скарги на вирок Київського районного суду Харкова від Олени Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової.

Про це повідомила керівниця апарату Київського райсуду Наталія Бардіна, передає UA:Харків. За її словами, ця скарга буде передана до Апеляційного суду Харкова. Адвокатка Юлія Плетньова заявила, що буде представляти інтереси Олени Зайцевої. Коментарів щодо апеляційної скарги вона не давала.

  

За словами Плетньової, деталі вона озвучить згодом. Раніше інтереси Олени Зайцевої в під час судових засідань представлялися адвокатами Юлією Козир, Євгеном Мельниченком та Максимом Стецем.

Вирок у справі про смертельне ДТП на Сумській був винесений Київським райсудом Харкова 26 лютого. Обвинувачені Геннадій Дронов і Олена Зайцева отримали 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки. 22 березня вирок був оскаржений адвокатом Дронова Сергієм Перепелицею.

Нагадаємо, що смертельна аварія на Сумській сталася 18 жовтня 2017. Шестеро людей загинули, ще шість опинилися в лікарні з отриманими травмами.

Джерело: Справжня Варта