Як оформити субсидію 2018: повна інструкція

У зв”язку зі стрімким підвищенням тарифів на комунальні послуги, питання про оформлення субсидій на житло в місті Балаклія дедалі більше набирає обертів. Для зручності в отриманні пільг бажано ознайомитись з процедурою отримання пільг.

Субсидія – державна або місцева допомога споживачам, має безоплатну основу на державному рівні.

Оформлення допомоги, кому надається.

Претендентом на державну допомогу може стати особа, яка досягла повнолітнього віку. Особа, яка за останній рік не робила придбань на пів сотні тисяч гривень. До того ж, влада враховує кредити, та інші оплати послуг.

Зверніть увагу!

Надання фейкової інформації про статок та витрати, частіше стає причиною відмови в призначенні субсидії!

На відміну від обмежень, встановлених 15 роком, на сьогодні особи, які володіють нерухомістю (2 квартири, автомобіль) мають право на розгляд поданої заяви.

Нарахування субсидії здійснюється лише тому українцю, який мешкає в квартирі, і на його ім”я оформлені платіжні рахунки ЖКХ, довідка про доходи для субсидії.

Що треба мати з собою для подачі звернення про надання пільг.

Для володіння субсидією потрібно звернутися до місцевого центру зайнятості або соціального захисту (виключно за місцем реєстрації заявника). При собі треба мати документ, що ідентифікує особу (паспорт), заяву, довідку про доходи на субсидію.

Довідка про доходи зразок 2012 має бути заповнена в такому порядку:

  • Загальні дані про житло: яка площа, площа приміщення, яка опалюється, вид опалення, скільки поверхів має будинок.
  • Трудова діяльність осіб, що мають реєстрацію по даній адресі за останній рік.
  • Повний перелік людей, що мають реєстрацію в будинку (квартирі).
  • Інформаційний лист про купівлю будь-яких речей більше ніж пів сотні тисяч гривень за поточний рік.

Термін надання пільг у 2018 році.

На відміну від попередніх часів – в цьому році субсидія надається строком на один рік. Крім того, якщо за цей рік в житті претендента не відбулось ніяких змін (склад сім”ї, оренда помешкання, бажання закупівлі пільгового твердого палива) — довідка на субсидію буде продовжена автоматично.

До уваги!

Безробітним людям працездатного віку, пенсіонерам надається субсидія не більше двох прожиткових мінімумів. Крім того, сума допомоги може різнитися. Довідка про доходи на субсидію (бланк) з рішенням про надання або відмову пільг має бути оповіщений заявнику в письмовій формі.

Редакція Дані-Інфо