Свято Святого Миколая на Балаклійщині
19 грудня вся держава святкувала велике свято — день Святого Миколая.
В цей день найбільше очікують подарунки наші дітлахи, які засинаючи у вечері прокидаються у ранці і шукають під подушкою чи в заздалегідь розвішених шкарпетках, подарунки та солодощі.
Це свято не обминуло і Балаклійщину, до якої завітав справжній Святий Миколай та оселився у своїй резиденції, яка була люб’язно надана нашою медіа групою «Дані-інфо», що на площі Казмірука, 13а.
Перш за все, ми дуже вдячні за підтримку в організації та проведенні свята депутату Харківської обласної ради Людмилі Немикіній, а також нашим партнерам та не байдужим громадянам міста за цей чудовий святковий день.
Партнери заходу:
На святі грала чудова музика, дітлахів розважали веселі звірята, які є співробітниками медіа групи «Дані-інфо», постійно був гарячий чай з солодощами та гарний настрій.
А головне, що жоден із дітлахів не залишився без подарунків від святого Миколая. У свою чергу вони підготували для Миколая безліч віршів, іграшок на ялинку, пісень та малюнків, які він із задоволенням забрав із собою.
Наше приміщення наповнилося позитивними емоціями, дитячим сміхом та радістю. Таке свято ми зробили вперше та можливо не все вийшло, але повірте ми дуже старалися.
Всі дітлахи поспілкувалися зі Святим Миколаєм та загадали йому свої побажання.
Кожну мить було зафіксовано професійним фотографом Тараненко Олексієм. Якщо Ви побажаєте заказати якісні фото звертайтеся з 26 грудня 2018 року до відділу Кодак в магазині Універмаг 1 поверх (телефон фотографа 050-193-80-20).
Побачені нами яскраві дитячі емоції та віра в казку надихають нас і надалі створювати яскраві свята для нашої малечі.
Зробимо наше життя краще разом.
Редакція газети «Дані-інфо».