Тepмінoвe вечірнє звeрнeння Тимошенко до Зеленського: Тaкoгo пoвoрoтy нiхтo нe чeкaв

Позачергові вибори до Верховної Ради України будуть при будь-яких розкладах, навіть якщо Конституційний Суд України скасує указ Президента України про позачергові вибори.

Про це заявила Юлія Тимошенко в своєму терміновому зверненні до Володимира Зеленського.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко радить президенту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ про розпуск парламенту, навіть якщо Конституційний Суд визнає його неконституційним.

Про це вона заявила в ефірі каналу «112 Україна» в середу ввечері.

  

«Навіть якщо Конституційний Суд на корупційній основі визнає указ президента про розпуск парламенту неконституційним, тоді повинен йти наступний крок – президент повинен скасувати цей указ. Так само як якщо КС визнає неконституційними деякі положення закону, парламент повинен скасувати ці положення закону. А до тих пір, поки парламент не скасує або президент не скасує указ про дострокові вибори, всі ці законодавчі нормативні акти залишаються в силі », – стверджує Тимошенко.

Тому, «навіть якщо на корупційній основі КС винесе рішення, що указ президента про розпуск Верховної Ради є неконституційним, то президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ конституційний, можна указ не скасовувати».
В такому випадку, наголосила лідер «Батьківщини», ЦВК зобов’язана виконати цей указ, незважаючи на рішення КС.
«Навіть якщо суд прийме незаконне абсолютно рішення, то президенту не треба скасовувати указ про розпуск
парламенту, а треба вимагати його виконання», – порадила вона.

Тимошенко розповіла, що головною темою її зустрічі із Зеленським у середу було те, «як не допустити скасування дострокових виборів, руйнування всього виборчого процесу».
«Не можна допустити, щоб КС зруйнував дострокові вибори», – підкреслила вона.
Лідер «Батьківщини» також сказала, що виступає за об’єднання з партіями «Слуга народу» і «Голос» на деяких мажоритарних округах, де присутні «видатні монстри корупції режиму Порошенко».

«Слід трьом партіям -« Слуга народу »,« Батьківщина »і« Голос »- об’єднатися і висунути єдиного кандидата, щоб не дати цим монстрам за рахунок підкупу перемогти на цих округах», – заявила Тимошенко.
Відзначимо, що олігарх Порошенко здійснив конституційний переворот прямо перед своїм відходом. Таким чином Конституційний Суд України зараз знаходиться поза законом.

Олігарх Порошенко виділили шалені гроші на підкуп суддею КСУ.
Точно відомо, що Порошенко зумів підкупити главу КСУ Шапталь, суддею Сас, Мельника, Сліденко.

  

Ці кишенькові судді належать партії «Народний Фронт». Також відомо, що ведуться переговори з так званими «Донецькими». Це ті судді, які вірно служили Януковичу, а потім також вірно служили Порошенко.

Якщо Порошенко вдасться підкупити 6 «донецьких», то указ Президента України про дострокові вибори буде
скасований.
Як бачите, Порошенко, Яценюк і їх угруповання кинули всі свої гроші і сили проти України, українського народу та Президента Зеленського.

Сьогодні ж ми повідомляли, що режим Порошенко 5 років був поза законом і Конституцією.
Режим Порошенко твердить, що Зеленський узурпував владу тим, що за нього віддали свої голоси на чергових виборах Президента України понад 73% громадян України.
Також представники режиму твердять, що указ Президента про розпуск Верховної Ради України антиконституційний.

Однак, представники режиму Порошенко забули найважливіші нюанси.
У 2014 році Порошенко видав рівно такий же указ про розпуск Верховної Ради України. Також режим Порошенко замовчує той факт, що вони прийшли до влади на крові Майдану

Якби вони прийшли до влади заради поліпшень в країні, тоді можна було б назвати цей прихід до влади волею народу.
За 5 років Україна стала найбільш корумпованою країною Європи, самої злиденною країною Європи, розколотої країною. При цьому представники режиму Порошенко за 5 років стали найбагатшими людьми в Україні.

93% громадян не довіряють парламенту і влади в цілому!
Представникам влади Порошенко, які прийшли на крові власного народу, не довіряє абсолютна більшість громадян України. Це вже найяскравіший приклад не Майдану, а державного перевороту з метою захоплення влади.

Але навіть не це найголовніше!
11 червня, відбулося засідання Конституційного Суду. Виявилося, що Парубій вирішив приховати від цього органу важливу інформацію про наявність коаліції. Таку заяву зробив юрист Андрій Портнов.
Спеціаліст перекваліфікував цей скромний набір слів на юридичну мову, і вийшла дивна картина. З’ясувалося, що член організованого злочинного співтовариства Парубій, діючи цілком свідомо і за попередньою змовою з Порошенком і депутатами БПП і НФ, без конституційних підстав і маючи хибне уявлення про державні інтереси, узурпували владу, тим самим сформувавши уряд без коаліції.

  

В результаті, неконституційне формування уряду відкрило можливості зазначеним особам встановити контроль над бюджетом і використовувати державні активи, ресурси, корисні копалини і державні органи з метою наживи і особистого збагачення.
«З’явиться мудрий прокурор, – відразу в’язниця», – відкрито заявив Портнов.

Джерело: Абзац