Тротуар взимку, швидка пішки…

До нас в редакцію звернулися мешканці смт. Донець з двома різними питаннями, але між якими ми зробили аналогію та надаємо їх на Ваш розсуд.

Першу подію можливо віднести до розряду «Дощ йде, а ми скиртуємо», а саме в смт. Донець, як випав сніг та почалися заморозки, почали роботи по заміні тротуару біля будівлі Донецької селищної ради. Причина цього ремонту одна, а саме використання бюджетних коштів, які були виділені на 2018 рік. А тепер, уявіть якість цього тротуару та скільки часу він прослужить?

Друга подія це «швидка»  робота центру первинної медико-санітарної допомоги в смт. Донець, а саме відсутність автомобілю швидкої допомоги. На виклик хворих співробітники добираються пішки… Слів нема, на думку спадає картина, як «санітарка тягне пораненого бійця з полю бою».   Чи що їм робити у випадку термінової госпіталізації хворого? Як нам відомо, ще 2 роки тому керівництво району пообіцяло придбати авто для центру первинної медико-санітарної допомоги. Але, як кажуть, обіцяного три роки чекають. Два вже минуло, залишилося почекати один рік.

А тепер, щодо аналогії. Можливо зараз було актуальніше придбати «карету» швидкої допомоги, ніж взимку переробляти тротуар біля селищної ради? Але, в державі, як завжди, все робиться через …Як вважаєте Ви?

 

Редакція газети «Дані-інфо»

Бережіть себе та своїх рідних.