У Балаклійскому районі ремонтують амбулаторію з колосальною переплатою

Комунальне Некомерційне Підприємство «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» уклав угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо реконструкції будівлі амбулаторії вартістю 5,9 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-20-001367-a

Мова йде про реконструкцію будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Донець.

Амбулатория

Вартість будівельних матеріалів є значно завищеними.

Зокрема, ТОВ «Фенікс 2016» запланувало придбання асфальтобетонних сумішей по 3800 грн. за 1 куб.м. При чому без залежності від марки. Для порівняння для будівництва амбулаторії в Красноградському районі запланували придбання таких самих асфальтобетонних сумішей за ціною 1552-2000 грн./куб.м.

За 1 т асфальтобетонної суміші типу А марки 1 планують платити 4786 грн., у Красноградському районі запланували вдвічі дешевше.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-09-20-001367-a

Цементно-вапняковий розчин запланували купувати по 2467 грн.куб.м, тоді як у Красноградському районі по 1575 грн.

В півтора рази завищили вартість радіаторів у порівнянні з кошторисами інших амбулаторій. Сотні тисяч гривень передплати запланували при купівлі плитки.

Антикор

Щодо ТОВ «Фенікс 2016», то цей підрядник спеціалізується на роботах саме у Балаклійському районі.

Керівником підприємства є Сергій Танцур, а засновником вказаний Владислав Щербов.
Останній також є засновником фірми ТОВ «Спецінвестстрой». Його партнером у цій фірмі є Микола Сторожко – відомий як менеджер компаній, які входять о корпорації «Авантаж» нардепа Анатолія Денисенка.

Источник: Харківський антикорупційний центр facebook