У Балаклії попався п’яним капітан, який мав боротися з ворожими дронами над військовим арсеналом

Харківський суд визнав військовослужбовця винуватим у вживанні алкоголю під час особливого періоду.

У Балаклії попався п’яним капітан, який мав боротися з ворожими дронами над військовим арсеналом. Про це йдеться в постанові Балаклійського районного суду Харківської області від 9 листопада.

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (вживання алкоголю військовослужбовцем на території військової частини або поява у стані сп’яніння на території частини), складений на капітана ЗСУ, начальника відділення протидії технічним засобам батальйону охорони в/ч А1352 (військовий арсенал у Балаклії).Згідно матеріалів справи, 5 листопада близько 10:00 капітана з ознаками алкогольного сп’яніння (перегар, характерна поведінка, нечітке мовлення тощо) виявили в кімнаті чергового по військовій частині. У присутності свідків чоловік відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння, сам факт вживання алкоголю не заперечував.

У судовому засіданні офіцер вину визнав, щиро каявся. Вину військовослужбовця підтверджує протокол про адміністративне правопорушення, акт фіксації відмови від добровільного проходження медичного огляду, письмові пояснення інших військовослужбовців.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив накласти на капітана адміністративне стягнення у виді штрафу 3655 грн.

Джерело: depo ua