У Балаклії зловмисник ледь не задушив жінку за кілька гривень

Вимагав 10 гривень, а потім почав душити: розбійника посадили на вісім років

О шостій ранку чоловік, який жив із постраждалою, вийшов з будинку, не замкнувши двері, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень. Цим і скористався розбійник.

Він зайшов у житло і почав вимагати у господині, яка має другу групу інвалідності з дитинства, 10 гривень. Жінка сказала, що грошей немає і продемонструвала гаманець, в якому були лише банківські картки. Пропонувала обручку, але чоловік відмовився. Зловмисник зі злості вдарив декілька разів жінку кулаками в обличчя, схопив за волосся і тягнув по підлозі, погрожуючи вбивством, а потім почав душити подушкою.Хтозна, як би закінчився візит непроханого гостя, якби додому не повернувся чоловік. Почувши його кроки, непрошений гість залишив свою жертву, схопив мобільний телефон «Nokia» за 250 гривень і непомітно вислизнув з помешкання.

Суд визнав нападника винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу і позбавив волі на вісім років з конфіскацією всього особистого майна.

Джерело: Exspress