У мешканця Балаклійського району виявили вдома наркопритон, а потім його знайшли повішеним

Ізюмським міжрайвідділом СБУ в області спільно із співробітниками Балаклійського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області припинено діяльність наркопритону у Балаклійському районі.

  

25 липня 2019 року в ході проведення санкціонованих обшуків у мешканця села Яковенково Балаклійського району вилучено 1 тисячу кущів конопель, 1 кг. коноплі висушеної і підготовленої до переробки, 20 гр. готового канабісу та засоби для вживання вищевказаного наркотичного засобу.

Зберігання, вживання та розповсюдження наркотиків поєднувалось з незаконним заняттям гральним бізнесом. Під час обшуку було вилучено 5 гральних автоматів, які використовувалися відвідувачами наркопритону.

  

Чоловіка затримано та оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Але, як нам стало відомо, в ніч з 25 на 26 липня підозрюваний у данних злочинах був знайдений повішеним за місцем проживання. Зараз поліції доведеться розглянути і даний інцидент.

Джерело: Поліція Балаклійщини