В Балаклійському районі зловмисник ошукав пенсіонерку на 25 тисяч гривень

Шахрай серед білого дня зателефонував 75-річній жінці та повідомив, що її доньці нібито загрожує кримінальна відповідальність. За вирішення питання чоловік запропонував пенсіонерці сплатити гроші.

Мешканка селища Донець відразу повірила в історію, яку розповів їй незнайомець. За його словами, донька пенсіонерки нанесла тілесні ушкодження людині та розбила коштовний телефон. Потерпіла, начебто, знаходиться у лікарні у тяжкому стані, а жінці загрожує кримінальне покарання. Далі зловмисник наказав пенсіонерці зібрати 25 000 гривень, які потрібні для лікування потерпілої та для позитивного  «владнати питання» з донькою.Налякана жінка виконала всі вказівки шахрая та перевела гроші на банківський рахунок.

Співробітникам поліції, які прибули на виклик, потерпіла пояснила, що сама неодноразово й читала, й бачила по телевізору сюжети, в яких розповідалося про подібні випадки. Але була впевнена, що з нею такого не станеться.

Слідчі внесли інформацію за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

— Поліція нагадує громадянам: коли до вас телефонують невідомі, представляються працівниками правоохоронних органів, будьте уважні, – говорить начальник Балаклійського відділу поліції Сергій Зінчук. – Особливо у тих випадках, коли розмова заходить про звільнення родичів від кримінального покарання за певну суму грошей. Ні в якому разі не продовжуйте розмов з невідомими, а відразу повідомляйте про подію до поліції.

 Джерело: Харківська область