В Ізюмі шкільний автобус не пропустив автівку

16 лютого близько 18 години 40 хвилин на автодорозі «Київ-Харків-Довжанський» в районі 621 км на території м. Ізюм  автомобіль «Volkswagen Golf» під керуванням 34-річного чоловіка, який рухався з боку м. Харкова у напрямку м. Слов’янськ Донецької області,  зіткнувся з автобусом «БОГДАН», який належить відділу освіти Ізюмської РДА під керуванням 38-річного водія.

Автівка виїжджала з території АЗС «TAT NEFT», виконуючи маневр — поворот ліворуч. З лівого боку відносно напрямку руху автомобіля, рухався автобус «БОГДАН», водій якого не надав перевагу у русі  автомобілю, внаслідок чого сталось зіткнення.

Внаслідок ДТП з тілесними ушкодженнями до Ізюмської ЦМЛ було доставлено водія та пасажира автомобіля «Volkswagen Golf» з легкими та середньої тяжкості тілесними ушкодженнями. Водій та пасажири автобусу тілесних ушкоджень не отримали.

Ізюмськими поліцейськими було складено усі необхідні документи для прийняття рішення по даному ДТП. Також водіїв було обстежено у приймальному відділенні Ізюмської ЦМЛ на стан алкогольного сп’яніння, за наслідками якого отримано негативний результат. За даною транспортною пригодою було порушено кримінальне провадження для проведення всіх необхідних слідчих дій.

43c4ba460c26db3dad96a9e524a4e171.jpg

Джерело: Обрії