В обєднанні сила! Сила громади – Сила Держави!

«При единении и малое растет, при раздоре и величайшее распадается.»

 Гай С. Крисп

 

 

МИ ХАЗЯЙНУЄМО ТАМ, ДЕ ЖИВЕМО!

 радагр

За таким гаслом, пройшло четверте засідання громадської ради м.Балаклія при депутаті Харківської обласної ради Немикіній Л.П.

Засідання проходило в сесійній залі Балаклійської міської ради, на яке мав можливість прийти будь-який не байдужий представник громади, що дійсно вболіває за майбутнє рідного міста.

На засіданні були присутні – депутат Харківської обласної ради Немикіна Л.П., міський голова Столбовий І.М., Мереф’янський міський голова Сітов В.І., секретар Мереф’янської міської ради Дядченко Т.П., депутати Балаклійської міської ради та найактивніші представники Балаклійської громади.

Присутні були ознайомлені про підписані 26 договорів співробітництва громад в Харківській області, їх плюси та позитивні наслідки. Нажаль Балаклійський район не підписав жодного такого договору.

радагрома

ОСББ нашого міста, які приймали участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», вже в 2019 році отримають фінансування на свої проекти благоустрою.

Мереф’янський міський голова Сітов В.І. розповів про важкий шлях, який їм довелося пройти для створення об’єднаної територіальної громади (далі ОТГ). Але пройшовши цей шлях їм вдалося збільшити бюджет громади в 10 разів, з 15 мільйонів гривень до 150 мільйонів гривень, а завдяки цьому набагато покращити благоустрій громади та інвестиційний клімат.Секретар Мереф’янської міської ради Дядченко Т.П., наголосила, що Балаклійська громада дуже багато втрачає, в зв’язку з затягуванням створення ОТГ. А також повідомила, що органи самоорганізації населення потрібно створювати, для допомоги задовольнити суспільний інтерес та потреби жителів; дійти до влади зі своїми проблемами та потребами і знайти спосіб їх вирішення; здійснювати громадський контроль за діяльністю влади та інших постачальників різних послуг.

гррадаі

Завдяки створеним численним органам самоорганізації населення в Мереф’янській громаді, стало більш тісна взаємодія між мешканцями та владою, щодо використання бюджетних коштів. Прийнятий бюджет участі, та багато різних програм, на реалізацію саме проектів громади.

2019 рік, це останній рік ДОБРОВІЛЬНОГО об’єднання, у 2020 році нас примусово об’єднає своїм рішенням Верховна Рада «як забажає».

Висновок цього засідання, напрошувався сам на себе, дуже прикро, що із-за незрозумілих особистих амбіцій одного чиновника, страждає цілий район.

Наша редакція буде продовжувати слідкувати за засіданнями громадської ради та повідомляти про її хід та прийняті рішення громаду Балаклії.

 

Бережіть себе і свою землю.Редакція газети «Дані — інфо».