В Україні планують встановлювати туалети на зупинках громадського транспорту

У Мінрегіоні заявили, що це може бути вирішенням питання з нестачею громадських туалетів у містах.

У Мінрегіоні пропонують встановлювати туалети на нових або реконструйованих зупинках громадського транспорту. Ця норма міститься в проекті нових змін до ДБН «Вулиці та дороги населених пунктів», які зараз розробляє ДП «Держдорнді».

Про це повідомляє сайт Мінрегіону, посилаючись на слова заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

«Сьогодні дуже важливо осучаснювати громадську інфраструктуру та створювати зручні та комфортні умови для людей. Тому у нас з’явилася така ідея і зараз ми вже внесли її в проект змін до ДБН — робити туалети на нових громадських зупинках.

  

Це стосується як нового будівництва, так і реконструкції. Якщо це зробити правильно виконувати всі необхідні вимоги при експлуатації, то це дійсно може стати вирішенням питання з нестачею громадських туалетів у містах», — сказав він.

Парцхаладзе навів приклад сучасних зупинок громадського транспорту, які нещодавно з’явилися в Астані. Вони є заскленими, щоб людям було комфортно чекати транспорт в холодний період часу, а крім сучасного санвузла також мають зручну зону очікування і магазин.

Проект передбачає крім внесення змін ДБН, електронних табло, таблиць з розкладом і схемою руху на зупинках громадського транспорту необхідно передбачати також громадські вбиральні.

  

«Зміни до ДБН Ст. 2.3-5: 2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» розробляються ДП «Держдорнді», — повідомляє Мінрегіон.

Довідка

Державні будівельні норми (ДБН) — обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються при проектуванні нових і реконструкції наявних будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

Джерело: Укрмедіа