В Україні розпочався запис в перші класи на 2019 рік: перелік документів для прийому

З 4 квітня по 31 травня 2019 року батьки майбутніх першокласників мають подати заяву про зарахування до школи. Перед цим потрібно підготувати перелік документів.

Другий рік поспіль набір у перший клас буде проводитися не на конкурсній основі, а за територіальним принципом. Тобто діти, які проживають у мікрорайоні, закріпленому до школи, мають першочергове право на зарахування. Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже навчаються в даній школі, діти працівників школи та випускники дошкільного підрозділу цієї школи. Список документів на зарахування до школи опублікували в КМДА.

  

Перелік документів, які потрібно подати до школи:

— заяви одного з батьків дитини, копія паспорта;

— копія свідоцтва про народження дитини;

— оригінал або копія медичної довідки обов’язкового медичного профілактичного огляду;

— документ, що підтверджує місце проживання згідно з постановою Кабміну «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»;

  

— витяг з довідки про реєстрацію тимчасово переміщених осіб для підтвердження місця проживання (тільки для біженців);

— при наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про прийом може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

  

В Україні розпочався запис в перші класи на 2019 рік: перелік документів для прийому.
В Україні розпочався запис в перші класи на 2019 рік: перелік документів для прийому.

Джерело: УкрМедіа