Велодень в Балаклії: Сотні людей долучилися до традиційної і чи не наймасовішої спортивної події літа

У Балаклії сотні людей долучилися до традиційної і чи не наймасовішої спортивної події літа – «Велодня».

Велопробіг, який цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників, стартував зранку 03 червня від районного будинку культури. Такий захід, за ініціативи Балаклійської районної ради, Балаклійської районної державної адміністрації та за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького відбувається в нашому місті вже 3 рік поспіль.

Метою заходу є популяризація фізичної культури та спорту як важливого засобу оздоровлення, популяризація екологічно чистого виду транспорту та збереження екології міста, залучення мешканців до змістовного дозвілля, а також виховання толерантного ставлення до велосипедистів як повноцінних учасників дорожнього руху та сприяння розвитку велосипедної інфраструктури.

Усі охочі взяти участь у заїзді реєструвалися в організаторів, отримали номер і сертифікат учасника та пам’ятний значок із логотипом «Велодень — 2018».
Цікаво, що людей було настільки багато, що дехто так і не встиг зареєструватися. Окрім того, цьогоріч було дуже багато дітей, які залюбки роз’їжджали поміж дорослих. Загалом у «Велодні» брали участь люди дуже широкого вікового діапазону – від немовлят, яких на дитячих кріслах везли батьки, до людей похилого віку.

Перед стартом учасників вітав голова районної ради Олександр Літвінов, який також брав участь у велопробізі. Він подякував балаклійцям і наших гостям, які беруть участь у Велодні, за активну громадянську позицію і прагнення вести здоровий спосіб життя. Олександр Миколайович закликав велосипедистів особливу увагу приділяти безпеці на дорозі, адже від цього залежить їхнє здоров’я і життя.

Опісля, організатори заїзду ще раз нагадали правила – рухатися у напрямку колони, не їхати перед супроводжуючою машиною патрульних, не виїжджати на зустрічну смугу та тротуар тощо.

Масовий велопробіг рушив вулицями міста за маршрутом: старт пл. Ростовцева — вул. Соборна – вул. 40 років Перемоги – вул. Покровська – вул. Жовтнева – вул. Шевченка – пл. Ростовцева (фініш біля РДК).

Колона розтяглася на значну відстань, учасники заїзду охоче спілкувалися та дзеленькали у велодзвоники. У час, коли фінішували перші учасники, кінець колони був поблизу адмінбудівлі.

На завершення заходу організатори вручили призи та нагороди тим, хто найкраще впорався з виконанням завдання, а також наймолодшому та найстаршому учасникам велопробігу та багаточисельній родині, яка взяла участь у даному заході.

Велодень – акція не несе ні політичного, ані комерційного забарвлення, має на меті популяризацію велосипеда – як екологічної альтернативи автомобілю, велоспорту, активного та здорового способу життя. Тож будьте велоактивними!

За матеріалами: http://balrada.gov.ua