Відновлення Балаклії: cуд призначив експертизу у провадженні відкритому після заяви ХАЦ

Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо проведення будівельно-технічної експертизи в рамках розслідування кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів під час аварійно-відновлювальних робіт у будинку по вул. Арсенальна, 27 у Балаклії.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду м. Харкова від 13 липня.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/75320821

Нагадаємо, що кримінальне провадження по ч. 3 ст. 191 КК України після заяви ГО «Харківський антикорупційний центр».

Варто відзначити, що до голови ХАЦ, депутата облради Дмитра Булаха звернулися мешканці цього будинку, які повідомили, що незважаючи на виділення коштів, покрівля у будинку відремонтована не була й після кожного дощу верхні поверхи заливає водою.

За даними системи «Прозорро», на аварійно-відбудовні роботи (капітальний ремонт) покрівлі, віконних прорізів та частини внутрішніх приміщень житлового будинку по вул. Арсенальна, 27 було виділено понад 7 млн. грн. Роботи виконувало ТОВ «Стальконструкція ЛТД».

ТОВ «Стальконструкція ЛТД» засновано ТОВ «ХСУ № 127», кінцевим бенефіціаром якого є харків’янин Леонід Музика. ТОВ «ХСУ № 127» заснували окрім Музики ще Леонід Костюков та Сергій Волохов.

Раніше бенефіціаром був Андрій Константинов.

Нагадаємо, що раніше Балаклійський ВП ГУНП в Харківській області відкрило кримінальне провадження за фактом розкрадань бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт щодо відновлення будинків у Балаклії.

Кримінальне провадження було відкрито за заявою активістів ГО «ТОМ 14».

Також нагадаємо, що на думку голови ХАЦ Дмитра Булаха, який постійно спілкувався з мешканцями постраждалих будинків, неодноразово дивився хід робіт та отримав частину актів виконаних робіт, під час відновлювальних робіт було вкрадено близько 50 відсотків коштів.

Джерело: www.facebook.com