За загиблу в Балаклії заплатить держава

Київський районний суд Харкова ухвалив, що Військова частина А1352 повинна виплатити кошти в справі за позовом Полтавець Олександра до Міністерства оборони України, в/ч 1352, і Управління Служби безпеки України в Харківській області. Про це розповів адвокат Роман Лихачов на своїй сторінці в Facebook.
Позивач просив стягнути з Міністерства оборони України та Військової частини А 1352 кошти в рахунок відшкодування моральної шкоди, заподіяної смертю матері. Йдеться про вибухи в Балаклії 23.03.2017. Тоді о 12:30 в будинок матері чоловіка потрапив снаряд і почалася пожежа. У момент попадання жінка була вдома і отримала осколкове поранення голови. Її привезли в Балаклійської лікарню у важкому стані. Після лікування 25 квітня 2017 в стаціонарі Балаклійської ЦРЛ в результаті набряку головного мозку потерпіла померла.
У суді інтереси позивача представляли адвокати Чугуївського офісу Мережі правового розвитку, Чугуївської правозахисної групи за підтримки Української Гельсінської Спілки з прав людини Світлана Кужелева і Роман Лихачов.

Нагадаємо, суд поновив на посаді начальника арсеналу Сергія Кравченка, звільненого майже відразу після пожежі. Рішення було прийнято Харківським апеляційним адмінсудом два тижні тому.

Джерело: ХарьковКомментс