Майбутнє «Балцему», Палацу спорту та ОТГ. Зустріч з кандидатом на посаду Президента України Тимошенко Юлією Володимирівною

Нещодавно в місті Харкові редакція нашого видавництва «Дані-інфо» провели зустріч та поспілкувалися з кандидатом на посаду Президента України Юлією Володимирівною Тимошенко.

Під час дружньої зустрічі кандидату в Президенти було поставлено багато питань щодо викликів з якими зіткнулася Україна на передодні виборів Президента України, передвиборчих перегонів та майбутнього країни. Здебільшого питання стосувалися стану соціально-економічної та політичної ситуації в державі, обговорювались питання останнього оборонного скандалу навколо чинного Президента України та його близького оточення, об’єднання сил під час президентських виборів з кандидатом на посаду Президента України Тарутою С.О., а також розвиток промисловості та аграрного сектору економіки. Лунали питання щодо механізмів виходу держави зі складної соціально-економічної  та політичної ситуації.

Юлія Тимошенко зазначила, що нею підписано особисте зобов’язання перед українцями та назвала головні пункти, шляхи втілення яких прописані в Новому курсі України – всеосяжному документі, який торкається всіх сфер життя людей. Зокрема, зазначила політик, першочерговим для нової влади буде встановлення миру на всій території України. Вона повідомила, що є чи не єдиним кандидатом на посаду Президента України, який йде до людей з конкретними програмами та діями, а не з пустими гаслами і популістськими обіцянками.

Що стосується ситуації яка склалася на сході країни Ю. Тимошенко зазначила що бачить вихід тільки шляхом переговорів в рамках Будапештського меморандуму, де збираються країни гаранти незалежності України та на які будуть запрошені й інші впливові держави, зокрема США, Німеччина, Англія, Росія, Китай, Франція. Юлія Володимирівна наголосила, що в неї є конкретний план дій та домовленості з міжнародними партнерами, що до припинення війни на сході України в найкоротші строки, відновлення  зруйнованої інфраструктури та поверненню Криму.

Ще одним фундаментальним зобов’язанням лідер «Батьківщини» назвала зниження цін на газ вдвічі, і як наслідок – на тепло і на гарячу воду. І це не є популістські гасла, а це чітка економічно обґрунтована,  виважена ціна. Вона нагадала, що вже зробила перший крок до цього, довівши у суді незаконність та необґрунтованість підвищення тарифів. Також одразу після виборів Юлія Тимошенко, як новий Президент, винесене на референдум Нову Конституцію.

Крім того,  внесення  змін до податкового законодавства України, надання державного кредитування не більше ніж під 3%, та інші заходи розраховані в Новому Курсі будуть новими поштовхами для розвитку малого та середнього підприємництва в Україні, спонукатиме на розвиток промислової галузі та аграрного сектору економіки в державі. Ці всі кроки передбачені в Новому курсі кандидата в Президенти України Ю. Тимошенко.

Молодь отримає змогу здобувати вищу освіту безкоштовною, запрацює медичне страхування, буде введено «персоніфіковану систему пенсійного забезпечення, що дозволить кожному мати свій приватний рахунок в банку, а пенсія буде не нижче 4000 грн». Зобов’язання перед молоддю також передбачатимуть створення умов для життя та роботи на рідній землі. Так, насамперед буде змінена грошово-кредитна політика, кредити для тих, хто хоче розвивати свій бізнес, стануть доступними – довгостроковими, під 3% річних і без застави. «Ми також беремо зобов’язання ввести одноразову допомогу при народженні першої дитини – 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, а третьої і більше – 150 тис. грн», – продовжила Юлія Тимошенко розповідати про зобов’язання перед молоддю.

Окрім того, для України Юлія Тимошенко та її команда беруть фундаментальне зобов’язання – «за 5 років рівень життя, доходи людей будуть підняті до рівня Польщі». Зарплати освітян та медиків мають зрости до середньоєвропейських позначок. Серед важливих кроків вона назвала і підтримку аграріїв – продовження мораторію на продаж землі та запровадження для них єдиного податку на гектар. Не оминула увагою кандидат у Президенти і армію – законом буде затверджений новий контракт, у якому передбачено зарплата військових у 1,5 раза вища за середню по країні та соціальний пакет, який зробить службу в армії привабливою і бажаною для тих, хто хоче захищати країну.

Також, Тимошенко Ю.В. зазначила, що одним із чинників, які негативно впливають на розвиток держави є корупція в органах влади, правоохоронних та суддівських органах. З метою подолання корупції вона пропонує докорінно змінити систему управління та роботу правоохоронної системи. А також, створити реальну системи стримувань та противаг.

Юлія Володимирівна, не дивлячись на жіночість та тендітність, в очах журналістів виявилися сильною людиною, людиною готовою до створення змін в країні для покращення життя кожного українця. Вона не одноразово зазначала, що шлях буде важким, тому вона сподівається на підтримку народу. Однак ті реформи яка вона планує запровадити повинні привести до добробуту країни. Іншого шляху немає, або ми залишимося незалежними, або перетворимося на чийсь сировинний придаток.

Під час зустрічі нами було поставлено декілька питань щодо проблемних аспектів життєдіяльності громади Балаклійського району та міста Балаклія на які отримали впевненні відповіді, що вказані проблеми будуть вирішені та є не пустими обіцянками деяких посадовців, які піаряться на негараздах нашого міста.

Зокрема на запитання, яке бентежить майже кожного мешканця міста Балаклія, це подальша робота ПРаТ «Євроцементгруп» («Балцем») яке є містоутворюючим підприємством і на сьогодні зупинило свою діяльність у зв’язку із підписанням Президентом України П. Порошенко Указу, про введення в дію рішення РНБО, щодо заборони ввезення клінкеру з Російської Федерації. Дане рішення призвело до повної зупинки підприємства та суміжних підприємств, таких як Шиферний комбінат та інші. Працівники скорочені, податки не сплачуються і як наслідок загострення соціально-економічної напруги у Балаклійському районі. Юлія Володимирівна відповіла, що відновлення роботи промислових підприємств, збереження робочих місць та створення нових, це  основний і першочерговий комплекс дій який вона буде проводити на посаді Президента України.

Тимошенко Ю.В. відповідаючи на запитання, зазначила що основні кроки які закладені в її програмі це створення робочих місць та повернення громадян України із-за кордону. А для цього необхідно як створювати нові підприємства, залучати інвесторів, створювати податкові умови для роботи бізнесу, а також  запуск тих підприємств які є містоутворючими, робота яких впливає на соціальний та економічний стан міст. Тому обов’язково в перші місяці роботи нового Президента буде вивчено питання роботи таких підприємств, причини їх зупинки, зокрема ПРаТ «Євроцементгруп» («Балцема»), та розроблено дієвий механізм подолання перешкод в їх роботі, сприяння відновленню промислових потужностей. Цементний завод буде працювати.

Друге питання стосувалося нашого славнозвісного Палацу Спорту.  Ю. Тимошенко зазначила та завірила нашу редакцію, що реконструкція Балаклійського палацу спорту безперечно відбудеться після обрання нового Президента. Балаклійський палац спорту ввійде в першу десятку спортивних об’єктів Харківської області, які підлягатимуть реконструкції. Не припустимо коли в місті в якому мешкає біля 30 тисяч мешканців відсутній якісний плацдарм для розвитку, підтримки спорту у молоді та дорослих, зазначила кандидат на посаду Президента України.

Також, ми задали ряд питань що стосувалося реформи децентралізації. Юлія Володимирівна Тимошенко зазначила, що підтримає проведення децентралізації та створення ОТГ. Однак без втрати маленьких сіл і селищ та їх інфраструктури, щоб не один населений пункт не зник з мапи країни.

Вході зустрічі Юлія Володимирівна Тимошенко справила на нас враження сильною, впевненої та порядної людини. Ми дуже вдячні Юлії Володимирівні за теплу, змістовну та продуктивну зустріч.

Бережіть себе та своїх близьких.

Редакція видавництва «Дані-інфо»