СБУ проводить обшуки та затримання представників Нацкорпуса в Харкові

5 серпня співробітники Головного слідчого управління Служби безпеки України провели затримання декількох членів харківського обласного осередку політичної партії «Національний корпус», яких звинувачують в організації організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на рекеті. Про це повідомляє «Dетектів-Info» посилаючись на власні джерела.

За даними ЗМІ, звинувачуємо інкримінується по декільком епізодам в Харківській області, серед яких вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

«Фронтменом ОЗУ, що протягом щонайменш трьох останніх років залякували заклади охорони здоров’я та підприємців, які надають ритуальні послуги на территории Харківської області, правоохоронці вважають 27-річного віхідця з групи футбольних фанатів« Harkiv Hooligans »/» Kharkov City Patriots » , одного з лідерів місцевого осередку «національного корпусу» Сергія Величка ( «Чілі» / »Чіллі-Віллі») та 31-річного учасника «Азовського руху», співзасновніка охоронної фірми «Корпус» Артема Мошенського », – повідомляє ЗМІ.

Повідомляється, що 5 серпня силовики провели більше 50 обшуків за місцем проживання та в приміщеннях, які використовувалися обвинуваченими і виявили, зокрема, зброю і боєприпаси.