Що таке NFT-галерея?

Після того, як Beeple продав The First 5000 Days за 69 мільйонів доларів, багато людей почали ставити питання, як ви повинні відображати свої покупки NFT. Багато покупців намагаються зібрати колекцію рідкісних NFT, і виставити їх на огляд – чудовий спосіб поділитися своєю колекцією з усім світом.

Любов до перегляду творів мистецтва у реальному житті починає проникати у співтовариство NFT. Галерея NFT це метод, який куратори використовують для демонстрації колекцій NFT і навіть для збільшення продажів.

Але що таке галерея NFT і чи підходить вона вам та вашій колекції? Продовжуйте читати і ми проведемо вас через повну розбивку художньої галереї NFT.

Що таке НФТ?

NFT – це невзаємозамінні токени. Це унікальні зображення, пісні, відео та багато іншого, підключеного до блокчейну. Блокчейн зазвичай заснований на ефіріумі, але щодня створюються інші типи блокчейнів.

Не взаємозамінні предмети не можна обміняти на інші незмінні предмети, тому що вони обидва мають індивідуальні властивості. Це відрізняє NFT від взаємозамінних предметів, які можна обміняти на інший взаємозамінний предмет рівної вартості.

Привабливість NFT походить від технології блокчейна. Блокчейн діє як доказ права власності, яке не можна змінити будь-яким чином. Ця технологія також призводить до того, що артистам платять щоразу, коли NFT перепродається.

Як працює художня галерея NFT

Всі NFT – це цифрове мистецтво, тому що працює галерея NFT? Це схоже на традиційний галерейний простір!

NFT будуть відображатися за допомогою світлодіодних екранів або високоякісних проекторів. Це також дає гнучкість у виборі типу NFT, що відображаються, оскільки він може без проблем включати NFT з рухом і звуком.

Деякі художні галереї NFT також включатимуть виставку фізичних об’єктів, які супроводжують NFT. Наприклад, художник NFT Тейлор Гуд, також відомий як Warhodl, створив справжні супові банки для своєї колекції NFT.

Цифрові художні галереї NFT мають сайти в Інтернеті, які глядачі зможуть використовувати для покупки NFT, які вони знайдуть у галереї. Цей процес може бути швидшим, ніж при покупці традиційного мистецтва, тому що ви можете просто зробити це на веб-сайті, а не через посередника.

Чому важлива фізична галерея NFT

Для багатьох поціновувачів мистецтва віртуальна робота не має такої цінності, як твір у галереї. Галерея цифрового мистецтва для NFT усуває розрив між ентузіастами традиційного мистецтва та прихильниками NFT.

Подолання розриву допомагає усунути стигматизацію, що оточує NFT, тому що люди можуть краще зрозуміти, як вони працюють. Це також знайомить більше потенційних покупців із художниками NFT, що може збільшити інвестиції.

Маючи можливість поєднати цифровий та фізичний світ разом, галереї NFT відкривають нові можливості як для художників, так і для інвесторів.

Ці галереї також є ідеальним варіантом для художників-початківців, щоб проникнути у світ мистецтва. Оскільки NFT відрізняються від традиційного мистецтва, відкриття галереї NFT може потрапити до заголовків. Це чудовий спосіб заявити про себе інвесторам.

Завітайте на галерею NFT сьогодні!

Якщо ви художник NFT і намагаєтеся поринути у світ мистецтва, галерея NFT — чудовий спосіб зробити це. Відвідування галереї NFT може розширити уявлення про мистецтво та відкрити для вас нові перспективи.