Що таке зволожувачі повітря для всього будинку та як вони працюють?

Зволожувач для будинку може бути встановлений як частина вашої системи. Він працює з вашою піччю в холодні місяці, додаючи вологи в сухе повітря, щоб ваша домашня обстановка була комфортнішою. Більшість людей воліють рівень вологості в приміщенні 35–55 відсотків, і підтримка цього діапазону у вашому будинку допомагає підтримувати дерев’яні меблі та підлоги.

Які типи зволожувачів повітря для всього будинку?

Існує три типи зволожувачів повітря для всього будинку:

  • Байпасний зволожувач – підключається до секції зворотного вашого кондиціонера або печі. Це залежить від повітродувки печі для розподілу вологи по повітроводах у вашому будинку і працює тільки при працюючій печі. Цей тип зволожувача працює дуже тихо та ідеально підходить для невеликих та середніх будинків.
  • Зволожувач з вентилятором – має власний вентилятор для розподілу вологи по повітроводам у вашому будинку. Цей тип зволожувача виділяє повітря більше вологи, ніж байпасний зволожувач, і працює навіть при вимкненій печі. Це ідеальний варіант для середніх та великих будинків.
  • Паровий зволожувач — використовує нагрівальний елемент усередині каністри, наповненої водою, для створення пари, яка поширюється повітрям у повітроводі. Це ідеально підходить для великих будинків та/або посушливого клімату.

Які переваги зволожувача повітря для всього будинку?

  • Комфорт. Підтримує рівномірну температуру та рівень вологості у всьому будинку цілий рік – ви можете встановити нижчу температуру і при цьому почуватися комфортно.
  • Інтеграція. Простота встановлення у існуючу систему.
  • Надійний та не потребує щоденного обслуговування.