Синєгубов привітал школярів з початком навчального року

На Харківщині навчання відбувається онлайн

Сьогодні 1 вересня в Україні розпочався новий навчальний рік. Діти сіли за парти – хтось в школі, а хтось дистанційно. Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов привітав школярів, батьків і вчителів з 1 вересня.

Про це повідомляє пресслужба ХОВА, пише Дані-Інфо.

Синєгубов розповів, що в школах освітній процес відбувається онлайн з міркувань безпеки. В школах Харківщини за парти сіли 214 627 дітей з них 13 496 першачків. До активізації військових дій в області вчилися 260 тисяч дітей. 

На даний час зруйнованими є 21 школа в регіоні, 210 школ пошкоджені, на окупованих територіях розташовані 150 школ. В режимі онлайн будуть працювати 559 школ з 715. У закладах вищої, фахової та передфахової освіти будуть навчатися дистанційно 145 тисяч студентів. 

«Вітаю усіх, хто вчиться і хто навчає, з початком нового навчального року. Дякую усім педагогам та працівникам освітньої сфери, які, попри усі об’єктивні труднощі, попри постійні обстріли та ризик для життя, демонструють високий професіоналізм та відданість справі. Переконаний, рівень знань, які отримуватимуть наші діти, залишиться на максимально високому рівні!», – сказав Олег Синєгубов.