Синєгубов зустрівся з представником ООН і попросив про допомогу

Гуманітарна допомога буде стосуватися підготовки регіону до зими

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зустрівся з координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун. Він розповів про ситуацію в області.

Про це повідомляє пресслужба ХОВА, пише Дані-Інфо.

Синєгубов розповів, що більша частина області потерпає від обстрілів з боку Росії. З цієї причини населення деяких громад потребує гуманітарної допомоги. Також очільник ОВА розповів, що в області зареєстровані 270 тисяч ВПО, які теж потребують гуманітарної допомоги. 

Він відзначив, що зараз триває підготовка до зимового періоду і влада прораховує всі можливі ризики. Ворог вже зараз обстрілює і руйнує критичну інфраструктуру. Тому Синєгубов вважає, що в регіоні дуже потрібні обігрівачі, намети для обігріву, а також теплі речі. 

Деніз Браун в свою чергу зазначила, що питання підготовки українських регіонів до осінньо-зимового періоду обговорювалось з профільними Міністерствами України. 

«Ми готові надавати продовольчу допомогу, а також допомагати будівельними матеріалами, зокрема проводити ремонтні роботи приміщень – замінювати вікна та двері. Важливо відновлювати приміщення, у яких будуть зимувати ВПО», – підкреслила Деніз Браун.