Ситуація на Харківщині, 2 травня – доповідає про стан справ Олег Синєгубов

За минулу добу російські окупаційні війська завдавали по Харкову 5 артилерійських обстрілів. Від вогню окупантів постраждали цивільні об’єкти на Салтівці, ХТЗ. Вночі ворог здійснив обстріл Північної Салтівки з реактивної системи залпового вогню. По області зазнали обстрілів Богодухів, Золочів, Мала Данилівка, Чугуїв.

Бої тривають на Ізюмщині. Ворог намагається проводити наступальні дії у напрямках Ізюм-Барвінкове та Ізюм-Слов’янськ. Але ЗСУ тримають позиції, тому спроби наступу окупантів успіхів не мають. Наші бійці проводять на сьогодні не одну успішну бойову операцію. Але, поки що, не про всі можемо говорити. Російські окупанти деморалізовані та відмовляються йти в бій. Про це говорять і наші бійці, і свідчать перехоплені розмови. Перемога лише за нами.

Кількість обстрілів зменшилася, але просимо не втрачати пильності та не ігнорувати сигнали тривоги.

Відсьогодні змінюється час комендантської години – із 21.00 по 6.00 годину. У цей час заборонено пересуватися містом пішки та автотранспортом.

Обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати громади області, пункти видачі у Харкові гуманітарною допомогою. Дякуємо Офісу Президента, нашим партнерам за постійну підтримку. Крім того, отримали 5 автомобілів для екстреної медичної допомоги, для оборонців Харківщини – чергову партію бронежилетів та військової амуніції від наших партнерів із Чехії.

Спільними зусиллями обов’язково здобудемо перемогу!