Спортивні рюкзаки: в чому відмінність від інших моделей

Комфорт людини складається з дрібниць. Тому якою б справою вона не займалася, добре, коли є зручні аксесуари. Якщо дівчини чи хлопець займаються спортом, то речі можна класти й в велику сумку. Але сучасні спортивні рюкзаки набагато зручніші. До того ж з ними завжди можна переміщуватися по місту, речі не будуть нагадувати про себе, а руки будуть вільні. Адже рюкзак завжди за спиною, а сумка висить збоку та чіпляється за поручні у міському транспорті чи за людей у натовпі.

Порівняно зі звичайною спортивною сумкою плюси зрозумілі. А от які ж переваги спортивного рюкзака перед туристичним чи міським – ще цікавіші.

  1. Тканина. Для спортивного рюкзака виробники використовують щільний поліестер. Якісь декоративні елементи можуть бути з екошкіри. Туристичний же рюкзак може бути ще з вовни, просоченою складом від намокання. Міська модель може бути вся виготовлена зі шкірозамінника.
  2. Кількість відділів. Переважно у спортивного рюкзака один великий відділ, щоб вмістити змінну одежу, взуття тощо. Додатково є зовні велика кишеня для не дуже об’ємних речей. У міському рюкзаку можуть бути додаткові відділення всередині. А от у туристичному кишень може бути дуже багато, щоб відокремити різне спорядження.
  3. Задня частина рюкзака. Спортивні моделі рідко навантажуються так, щоб було важко нести. Тому спинка шиється рівною. Туристичний та міський рюкзак може бути з анатомічною задньою стінкою.

Ще багато відмінностей між спортивною моделлю та іншими. Про них можна дізнатися на сайті компанії Athletics чи роз просити консультанта. Тільки після цього можна купити спортивний рюкзак такого вигляду, який буде не тільки зручним, а ще й зовнішньо подобатися.

Як обрати спортивний рюкзак під себе

Щоб було зручно носити речі у рюкзаку, потрібно з розумом його підібрати. Для цього важливо визначитися з деякими параметрами. 

  1. Призначення. Модель може бути зручна для якогось окремого виду спорту. Рюкзак для футболу чи тренінгу – це звичайні характеристики у спеціалізованому інтернет-магазині, і на них треба звертати увагу.
  2. Розмір. Виробники випускають рюкзаки у декількох габаритах. Це потрібно для того, щоб кожна людина могла обрати модель за своїм зростом.
  3. Стать. В каталозі Athletics можна вибрати спортивний рюкзак у стриманих кольорах та яскравих. Є моделі навіть з веселими малюнками, щоб можна було підібрати спортивний рюкзак для дитини.

Ціна – ще один важливий фактор. Але тільки за ним не варто обирати рюкзак. Чим він дорожчий, тим більше в нього якихось додаткових опцій для зручності.

Бюджетні моделі спортивних рюкзаків мають мінімум комплектації, а саме: тонша тканина, застібки без додаткового захисту від дощу та інше. Натомість у дорожчої моделі може бути більший об’єм, блискавки робляться потайними, а спинка більш м’яка.

Яку саме модель спортивного рюкзака обрати – залежить тільки від користувача. Треба об’єктивно оцінювати, що дуже потрібно в його конструкції, а без чого можна обійтися.