Стали відомі нові тарифи на газ для харків’ян і жителів області

З 1 травня всі побутові клієнти ТОВ “Харківгаззбут” будуть переведені на тариф “Твій газ річний”, ціна в рамках якого становить 7,99 грн за кубометр.

Також з 1 травня “Харківгаззбут” запропонує своїм клієнтам тариф “Твій газ місячний”. Ціна в рамках цього тарифу в травні складе 7,99 грн за кубометр.

“Серед переваг цього тарифу є те, що ціна на газ буде ринковою і можливо здешевлення блакитного палива під час весняно-літнього сезону”, – розповіли в компанії.

В компанії відзначили, що, згідно з ініціативою уряду і НКРЕКП, з 1 травня всі побутові споживачі автоматично будуть переведені на річний газовий тариф. Він дозволить населенню не брати до уваги сезонні цінові коливання, адже ціна протягом року рости не буде.

Також “Харківгаззбут” обіцяє запропонувати своїм клієнтам тариф “Твій газ місячний”. Ціна газу в рамках цього тарифу буде ринковою і публікуватиметься на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду поставки. Переваги тарифу: ринкова ціна і можливе здешевлення блакитного палива під час весняно-літнього сезону.

Також компанія запустить тариф “Твій газ на зиму”. Він дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період.