Strateg – український виробник іграшок для забав та розвитку

Час від часу стає питання, де купити дитячі настільні ігри недорого, та ще й знайти цікаві. Можна піти у ближчий магазин та вибрати першу ліпшу іграшку. А можна звернутися до виробника напряму, та отримати більш цікавий варіант, та ще й дешевше, ніж десь. Відвідайте сайт Strateg, української фабрики іграшок, та оберіть гру з величезного списку.

  • В каталозі виробника безліч варіантів настільних ігор. А найголовніше те, що у компанії є свої розробники та дизайнери. Тому кількість іграшок весь час зростає.
  • Український виробник іграшок Strateg зарекомендував себе як новатора. На фабриці весь час вигадуються нові розваги, причому не тільки для малечі. Багато таких варіантів, що будуть цікаві й дорослим.
  • В асортименті безліч сучасних ігор. Але й про «вічну класику» виробник не забуває. Тому можна купити лото, доміно, монополію тощо.

Замовити настільні ігри можна навіть для малюків, які тільки навчилися сидіти. Матеріали, які використовуються на фабриці, екологічно чисті. Тому купуючи коробку з будь-якою розвагою, можна не турбуватися про алергію на фарбу чи складові гри.

Підтвердженням служать сертифікати. Ознайомитися з ними можна на сайті, а при необхідності, отримати при гуртовій закупці.

Як обрати настільні ігри в інтернет-магазині Strateg

Виробник має дуже великий досвід, як догодити поціновувачам настільних ігор. Тому в інтернет-магазині Strateg зібраний величезний асортимент.

Обрати цікавий виріб буде зручно за допомогою багатьох фільтрів.

  1. Стать. Існують окремі варіанти для дівчаток та хлопчиків. А також такі, що будуть цікаві усім.
  2. Тип. В каталозі можна обрати та замовити настільні ігри карткові, рухливі, вікторини тощо.
  3. Жанр. Економічні, пригоди, логічні та ще багато інших.

Якщо вам настільні ігри не в новинку, є змога відібрати за серією, наприклад, варіанти Мафії чи Монополії. Та купити не тільки для дитини, але й для себе та кола друзів. Розробники виробника Strateg пропонують настільні ігри для дітей, але багато з них будуть цікаві й дорослим.

Звернутися до фабрики можна як за однією грою, так і за великою кількістю. Виробник співпрацює з гуртовиками.

Ціни на сайті низькі. Тому купити дитячі настільні ігри можна недорого, навіть порівнюючи з іншими подібними фабриками. До того ж виробник робить акції, за якими можна купити забаву ще дешевше.

Відправка гри відбувається наступного дня від замовлення. Залишки в каталозі актуальні, кожна коробка готова до доставки без затримки.