Ткаченко відвідав Балаклію і привіз нові книжки

Голова Мінкульту розповів про плани щодо закладів культури міста

До де окупованої Балаклії завітав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Він відвідав місцеву бібліотеку, з якої російські окупанти намагались вивезти всі українські книги і навчальну літературу.

Про це повідомляє Мінкульт на офіційному сайті, пишуть Дані-Інфо.

Чиновники розповіли, що зараз в Балаклії відновлюється сфера культури – прибираються будинки культури, бібліотеки, музеї, музична школа. В Мінкульті відзначили, що ці об’єкти будуть консервуватися на зимовий період, щоб потім провести ремонт будівель.

«Колеги складуть список потреб, будемо працювати над вирішенням цього питання спільно з ЮНЕСКО і нашими країнами-союзниками. Також найближчим часом, крім поповнення українських книг, в Балаклії з’являться газети «Ізюмський обрій», українське мовлення і будуть виступати колективи з інших міст України», – зазначив Міністр.

Крім того, Ткаченко розповів, що місцеві колаборанти і окупанти приготували книжки українською мовою для подальшого вивозу. Серед такої літератури опинились книги, авторами, яких є Василь Стутс, Матіос. Замість цього вони привезли бульварну літературу російською мовою, але знищити українські книжки не встигли.