У Чугуєві хлопчика з невиліковною хворобою посвятили в поліцейські

У місті Чугуєв поліцейські здійснили мрію маленького хлопчика. У Діми Ливада була заповітна мрія – стати поліцейським. Сьогодні він отримав значок і посвідчення офіцера Національної поліції України. Про це розповів в Facebook керівник чугуївській молодіжної організації Руслан Овчаренко.


“У маленького Діми Ливада страшний діагноз – спінальна м’язова атрофія, він зовсім не ходить. Діагноз прогресує і, на жаль, невиліковний”, – говорить Овчаренко. Мама маленького Діми звернулася до небайдужих людей, і поліцейські відгукнулися.


Офіцери з Чугуївського відділу поліції на чолі з начальником Олегом Ткаченко приїхали до нього додому, посвятили в офіцери, вручили йому форму і справжнє посвідчення.

“Це посвідчення є документом про те, що ти справжній поліцейський з сьогоднішнього дня”, – повідомили хлопчикові офіцери. Після цього Діма разом з поліцейськими відправився на поліцейській машині з сиренами на патрулювання міста.
“Емоції Діми просто не передати словами і фотографіями. Віримо, що отримані емоції зробили його щасливим і його здоров’я покращиться”, – пише Руслан Овчаренко.