У Харківській області на хабарі спіймали начальницю комунального підприємства

Начальниця одного з комунальних підприємств Харківської області вимагала від жінки неправомірну вигоду у розмірі 3000 доларів США та 7500 грн за вплив на посадових осіб Департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради під час виготовлення та погодження будівельного паспорта на житловий будинок. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

27 жовтня начальниця отримала від жінки гроші у сумі 2000 доларів США та 3500 грн, після чого чиновницю затримали у порядку ст. 208 КПК.

Раніше у вересні 2021 року було задокументовано отримання чиновницею першої частини хабара у сумі 1000 доларів США та 4000 грн. Вирішується питання про повідомлення про підозру затриманої та обрання запобіжного заходу.

Кримінальне провадження щодо начальниці одного з комунальних підприємств Харківської області відкрито за фактом отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимогою такої вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.