У Харківскій області триває перевірка війскових частин

За зверненням Міністра оборони України проводиться перевірка військових частин. Ревізії триватимуть з перших чисел лютого до березня 2022 року. В ході аудиту буде встановлено, як велася фінансово-господарська діяльність підрозділів Міноборони та Генштабу, з 2019 по 2021 рік.

У Харківській області буде перевірено понад 50 підконтрольних установ. Це військові частини, склади, квартиро-експлуатаційні органи, медичні та учбові заклади. Зокрема, в першу чергу буде вивчено діяльність військової частини А1352 в Балаклії та військово-клінічного медичного центру у в.ч. А-3306.

Метою ревізій є вивчення умов зберігання та доцільність використання необоротних та інших активів Збройних сил України. Окрему увагу приділятимуть достовірність фінансової, бухгалтерської та бюджетної звітності.

Аудитори мають визначити наявність порушень при закупівлях по державним замовленням. Перевірка встановить фактичний стан озброєння та доцільність його ремонту, модернізації чи утилізації. Також буде вивчено питання можливості передання житла в користування військовослужбовцям.

Як повідомляє прес-служба Північно-Східного офісу Держаудитслужби, перевірка ініційована Міністром оборони Олексієм Рєзниковим наприкінці 2021 року. Її основною метою є вивчення діяльності військових підрозділів за останні 3 роки.