У Харківській ОДА розповіли, коли регіон зможе вийти з “червоної” зони

У Харківській облдержадміністрації кажуть про позитивні тенденції в ситуації з коронавірусом.

Питання про перебування Харківської області в “червоній” зоні епідемічної небезпеки обговорюють майже кожен день на нарадах в Офісі президента і облдержадміністрації. Поки точної дати виходу з “червоної” зони немає, але це питання можуть підняти через кілька днів. Про це повідомив радник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Галацан.

“Не хотілося б мені конкретну називати дату. Не тільки по госпіталізацій, а й за офіційною статистикою лабораторного центру, певні позитивні зрушення тенденції спостерігаються. Я сподіваюся, що через кілька днів це питання може стати актуальним”, – сказав Галацан.

За його словами, за останній тиждень в Харківській області знизилася динаміка госпіталізацій хворих коронавірусом. Для пацієнтів звільнилися ліжка в палатах, в коридорах їх більше не кладуть.

“Певні позитивні тенденції спостерігаються в статистиці викликів і госпіталізації. Якщо на початку тижня було 170 госпіталізацій на добу, на вільні ліжка госпіталізували, не в коридор, не в спортзал. Сьогодні і вчора -148 і навіть 103. Загальна комплексна система заходів діє. Якщо всі будемо дотримуватися певних карантинних вимог, безумовно це дасть позитивний результат “, – пояснив Галацан.