У Харкові одіозний “слуга” Зеленського, який позичав у мами майже 3 млн грн, купив люксовий позашляховик Mercedes

   

У Харкові народний депутат від партії “Слуга народу” Андрій Одарченко купив автомобіль за 1,72 млн грн.

Відповідні повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подав харківський народний депутат від партії “Слуга народу” Андрій Одарченко.

Згідно до повідомлень, 17 грудня 2020 року Одарченко отримав від продажу рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) 756 тис. грн. Покупцем, імовірно, автомобіля, що належав народному депутати, вказаний громадянин України Андрій Шальопа.

Того ж дня, 17 грудня 2020 року, Одарченко набув права власності на легковий автомобіль Mercedes-Benz GLS 350 (рік випуску – 2017). Вартість – 1,72 млн грн. Продавець – громадянин України Сергій Поперешнюк.

згідно до електронної декларації Одарченка за 2019 рік, ані нардеп, ані жоден із членів його родини не володіють та не орендують ніякого житла. Нардеп володіє лише автомобілем Lexus ES 300H (рік випуску – 2013).

Протягом 2019 року Одарченко отримав наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи у Харківському державному університеті харчування і торгівлі – 122,2 тис. грн, дохід від відчуження цінних паперів і корпоративних прав – 9,5 тис. грн, дохід від відчуження рухомого майна (автомобіль Lexus GS 300) – 48 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи у Верховній Раді – 142,5 тис. грн.

Крім цього він задекларував позику, отриману 16 вересня 2019 року від матері, в розмірі 2,97 млн грн, матеріальне благо від партії “Слуга народу” – 22,3 тис. грн, відшкодування витрат на здійснення депутатської діяльності – 111,6 тис. грн. Ніяких заощаджень нардеп не вказав.

Водночас, згідно відкритих джерел, Одарченко залишається в переліку засновників обслуговуючого кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Горизонт Плюс”. Однак це не вказано в декларації.

Причому, подаючи декларацію кандидата у нардепи за 2018 рік, Одарченко декларував два автомобілі Lexus – ES 300H та GS 300. Останній із цих автомобілів у 2019 році Одарченко продав за 48 тис. грн.

Крім цього, Одарченко тоді був кінцевим бенефіціаром і володів корпоративними правами в 11 підприємствах – ТОВ “Градієнт Інвест”, ТОВ “Камерон Плюс”, ТОВ “Мікелон”, ПП “АМД-Харків”, ПП “АНД-Харків”, ПП “СРМ-Харків”, ПП “СРМ-Харків-ІІ”, ТОВ “Дармера”, ТОВ “Біконт”, ТОВ “Форсайт Плюс”, ТОВ “Коммерсона”.

До переліку засновників і бенефіціарів цих підприємств протягом останнього року замість нардепа Одарченка увійшов його батько Микола Семенович Одарченко.

На цей час Одарченко у Верховній Раді має 10 помічників, із яких 5 – на платній основі.

Джерело