У вибухах на арсеналі в Балаклії підозрюють ексмайора ЗСУ

У справі про вибухи на технічній території військової частини у Балаклії, які сталися у листопаді 2019 року, з’явився підозрюваний — колишній майор Збройних сил України. Чоловіка підозрюють у недбалому ставленні до військової служби.

Підозру йому оголосили 17 березня, повідомили у Facebook спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

“За даними слідства, 15.11.2019 внаслідок недбалого ставлення до служби офіцера на технічній території військової частини в Балаклії відбулися вибухи елементів ЗРК ЗМ9 “Куб”, — повідомляє відомство.

Внаслідок вибухів загинули троє військових. Поранення отримали чотири військовослужбовці. “Вони були задіяні у розмінуванні та завантаженні цих вибухонебезпечних предметів у військовій частині”, — нагадує прокуратура.

Експертиза підтвердила, що військові загинули й отримали поранення через недбалість майора. Йому мають обрати запобіжний захід — прокуратура проситиме взяти чоловіка під варту.

Досудове розслідування за фактом вибухів на території військової частини в Балаклії продовжується, слідство перевіряє “дії чи бездіяльність” інших військових службових осіб.

Підозрюваному загрожує до семи років ув’язнення.