Україна програла Нідерландам в стартовому матчі на Євро-2020

Неймовірний поєдинок видали збірні Нідерландів і Укаріни в матчі 1 туру групового етапу Євро-2020.

Перший тайм пройшов під диктовку господарів стадіону, однак героїчна гра Бущана в рамці дозволила нашим хлопцям не пропустити до перерви.

Сценарій у другому таймі не змінився – голландці намагалися грати в позиційний футбол і багато атакували, а українці шукали свого шансу на контратаках. На 52-ій хвилині господарі домоглися свого – після помилки Миколенко і Бущана м’яч в ворота добив Вейналдум. А через шість хвилин Вегхорст зробив рахунок 2: 0.

Українці зробили неймовірний подвиг, відігравши два м’ячі протягом чотирьох хвилин. Спочатку Ярмоленку вдався супергол у «дев’ятку». А потім свій м’яч забив Яремчук. 2: 2.

Однак втримати результат команді Шевченко не вдалося. На 85 хвилині Дюмфріс ударом головою замкнув простріл з флангу. 3: 2.

Україна зазнає поразки, проте показала на весь світ справжній характер, який обов’язково принесе результат в наступних поєдинках. Вже 17 червня українці зіграють з Північної Македонією, яка напередодні поступилася австрійцям.

Джерело: footballua.tv