В Харкові батькам школярів допоможуть вивчити українську мову

   

У лютому в Харкові почне працювати культурно-просвітницький проект «БайкиХАБ». Учасники проекту зможуть легко вивчити українську мову або вдосконалити її знання.

Вчитися можна буде за допомогою відеороликів, створених на основі байок. Зокрема, для навчання створюється анімаційний комікс про двох пташок в клітині за твором Петра Гулака-Артемовського.

«Байки можуть допомогти в легкій і розважальній формі зрозуміти традиції, показати народну мудрість на сучасний лад, дізнатися про особливості мови і, нарешті, вивчити українську. Тому складова нашого проекту – мовні клуби, за результатами яких видамо методичні рекомендації для вивчення української мови на матеріалі байок », – розповіла керівник проекту« БайкиХАБ »Аліна Богданович.

Організатори сподіваються, що проект буде корисним для батьків, які прагнуть допомагати дітям виконувати домашні завдання. За допомогою «БайкиХАБ» дорослі в легкій формі зможуть поліпшити свою українську мову.

Запис на заняття мовних клубів буде відкритий для всіх бажаючих, навчання безкоштовне. Перший набір розпочнеться в лютому.

Також в рамках проекту «БайкіХАБ» пройдуть відкриті інтенсиви з автентичного співу і руху. Виставу організатори планують представити влітку. Вона буде супроводжуватися перекладом жестовою мовою.

Реалізують культурно-освітній проект «БайкиХАБ» громадська організація «Платформа театральних ініціатив» та «Honey Academy» за підтримки Українського культурного фонду. Стежити за проектом можна на Платформі Театральних Ініціатив.