Унікальність японської національної кухні

Японська кухня сьогодні по праву вважається однією з найпопулярніших у світі. Її страви ще декілька десятиліть тому підкорили мільйонів людей незалежно від національності, віку чи статі і на це є чимало причин. Але й досі для декого японська кухня — це щось загадкове, а в деяких випадках навіть незрозуміле. Команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT зібрала для вас усе найцікавіше про національну кухню японців та на прикладі місцевих страв розповідає про унікальність цієї кухні. Почнемо!

Три кита японської кухні

Уся японська кухня різноманітна та по-своєму унікальна, але можна виокремити три основні категорії страв: з рисом, з локшиною та страви з риби та морепродуктів. Такий набір інгредієнтів обумовлений географічним розташуванням країни, оскільки через велику кількість гір, які затримують вологу, в Японії — ідеальний клімат для вирощування рисових культур. А так як країна з усіх сторін омивається морем, то з видобутком риби тут ніколи не було жодних проблем. Саме тому ці три інгредієнти і утворюють основу японської національної кухні і саме за це ми її і любимо.

Особливості японської кухні

Як і у будь-якої національної кухні, у японської теж є свої особливості. Наприклад, тут майже не використовують обробку приправами та високими температурами, а також пильно слідкують за якістю продуктів. Для японців страва, приготована зі свіжих та екологічних продуктів — це не лише прояв якості закладу та його співробітників, це ще й повага, а повага тут цінується понад усе. Саме тому деякі заклади навіть ввели таке собі ноу-хау — деякі види суші та ролів вони готують лише в сезон, щоб клієнт був впевнений у якості страви. Команда Кілограм Суші Проджект наслідує японські традиції та готує страви лише зі свіжих продуктів найвищої якості.

Вдалий симбіоз

Одна з ключових особливостей японської кухні полягає у вдалому поєднання вишуканого смаку та користі. Справді, не кожна національна кухня може похвастатись таким вдалим симбіозом. Уся справа в місцевих традиціях, про які ми розповідали вище — якість тут приймають за повагу. Якщо подивитись на склад суші та ролів, то помітимо, що фактично страви складаються усього з трьох елементів — рис, риба та водорості норі. Але наскільки смачну та витончену страву вдалось японцям створити з такого, здавалося б, простих інгредієнтів. Такий простий склад місцеві майстри компенсують вишуканою подачею, тому японські страви — це ще й вдалий симбіоз мінімалізму та яскравої подачі.

Зручність японської кухні

Японська кухня, окрім того що смачна й корисна, ще й зручна. Її страви доставляли вже у 19 столітті. Сьогодні цей тренд стає лише популярнішим, адже сучасна людина цінує свій час та сили, тому найкраще рішення в такій ситуації — замовити доставку суші у Луцьку. Таким чином ви економите свої сили, гроші та час. До того ж, вам не треба їздити за продуктами, після чого годинами стояти біля плити, постійно переглядаючи рецепт страви. Майстри Кілограм Суші приготують ваше замовлення за лічені хвилини та доставлять його в будь-яку точку Луцька. Усе завдяки високотехнологічному обладнанню, яким повністю устаткована наша кухня та рукам наших майстрів. Усе це дозволяє готувати кожне замовлення ще краще, швидше та безпечніше. До того ж, ми маємо власний сервіс доставки, який вас точно приємно здивує.

Якщо ви вирішили скуштувати справжні японські страви, то краще довіритись професіоналам своєї справи, які гарантують абсолютну якість своїх послуг. Тому просто залиште своє замовлення на сайті Кілограм або зателефонуйте нам та насолодіться справжнім смаком японських традицій вже сьогодні!

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — смачно, швидко, зручно та якісно щодня!