Управління соцзахисту Харкова перераховують розмір виплат громадянам

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму фахівці управлінь соціального захисту населення міста перераховують розміри раніше призначених посібників.

Про це повідомляє Харківська міська рада, повідомляє Дані-Інфо.

Зокрема, у Основ’янському районі такий перерахунок провели 1090 мешканців району та донарахували допомогу на загальну суму 85 327 грн. Йдеться про допомогу та допомогу таким категоріям громадян:

  • у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • допомоги на дітей одиноким матерям;
  • допомоги на дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, дітям-сиротам, тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • державна соціальна допомога особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, дітям, яким не встановлена ​​інвалідність;
  • малозабезпеченим сім’ям.

Також перерахунок провели для одержувачів щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з людиною з інвалідністю 1-ї чи 2-ї груп внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, компенсації фізичним особам щодо надання соціальних послуг.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2022 рік», для основних соціальних та демографічних груп населення розмір прожиткового мінімуму становить: для дітей віком до 6 років – 2201 грн; для дітей від 6 до 18 років – 2744 грн; працездатних осіб – 2600 грн.; осіб, які втратили працездатність – 2027 грн.