Увага! Вікторина на радіо Дані ФМ!

Всі ми з нетерпінням чекаємо настання чудового свята – Масляної. На цьому тижні люди виселяться, їдять млинці з різноманітними начинками, беруть участь в традиційних обрядах, різних конкурсах, пов’язаних з проводами зими і зустріччю весни.

В кожній українській хаті господині на Масляну печуть млинці. Їх рецептура передається з покоління в покоління. Завдяки своїй округлій формі, золотистому забарвленню млинець нагадує сонечко. Наші предки намагалися, як можна більше спекти на Масляну млинців. Вони вважали, що від їх кількості буде залежати, наскільки теплими і сонячними будуть весна і літо.

Під патронатом депутата Харківської обласної ради Немикіної Людмили Петрівни, Радіо Дані ФМ традиційно влаштовує вікторину присвячену цьому чудовому святу.

А зараз, увага, умови вікторини:

В п’ятницю 12 березня в ранковий та обідній ефіри прозвучать 7 питань, присвячені цьому старовинному народному святу. Всі ваші відповіді протягом 20 хвилин направляйте по Вайберу за номером 0958755738 (2 рази). В ефірі буде розіграно 10 святкових призів, які люб’язно надані депутатом Харківської обласної ради Немикіною Людмилою Петрівною.

Головний приз отримає той хто надасть максимальну кількість правильних відповідей.

Увага при наданні відповіді на вайбер ви попереду обов’язково вказуєте слово Масляна, потім вашу фамілію та ім’я (для вашої ідентифікації) та відповідь.

А зараз ми розповімо про призи: Головний приз: Велика сковорідка, 1 кг борошна, бутиль соняшникової олії, молоко та набор яєць, а саме все що потрібно для виготовлення смачних млинців к святу Масляної.

4 інших приза включають також сковорідку, але вже за меншим діаметром та якийсь один компонент для виготовлення млинців.

5 призів: чашка та продуктовий набір для приготування млинців.

Результати вікторини ми оголосимо у вечірньому прямому ефірі. І переможці зможуть отримати призи, які  надані  депутатом Харківської обласної ради Немикіною Людмилою Петрівною в студії Дані ФМ.

Не вагайся. Слухайте ефір радіо Дані ФМ, бери участь і перемагай!