Понеділок, 15 Червня, 2026
Новини Балаклії

В балаклійській лікарні відкрилось реанімаційне відділення

В Балаклії продовжується відновлення багатопрофільної лікарні, яку майже розбили окупанти. Днями тут розпочало роботу реанімаційне відділення.

Про це повідомили в ХОВА, пише Дані-Інфо.

У відділенні завершили ремонтні роботи, а також вже встановили меблі і обладнання. На черзі запуск педіатричного і клініко-діагностичне відділення. Також в лікарні встановлюють кисневу станцію.

Протягом року в балаклійській лікарні отримали лікування в умовах стаціонару 8 700 пацієнтів, ще 143 тисячі – амбулаторно. Лікарі провели понад 3 700 операцій, а у пологовому відділенні народилися 152 дитини.