В балаклійській лікарні відкрилось реанімаційне відділення
В Балаклії продовжується відновлення багатопрофільної лікарні, яку майже розбили окупанти. Днями тут розпочало роботу реанімаційне відділення.
Про це повідомили в ХОВА, пише Дані-Інфо.
У відділенні завершили ремонтні роботи, а також вже встановили меблі і обладнання. На черзі запуск педіатричного і клініко-діагностичне відділення. Також в лікарні встановлюють кисневу станцію.
Протягом року в балаклійській лікарні отримали лікування в умовах стаціонару 8 700 пацієнтів, ще 143 тисячі – амбулаторно. Лікарі провели понад 3 700 операцій, а у пологовому відділенні народилися 152 дитини.
