В Балаклії навели нову переправу через річку замість зруйнованого мосту

Зруйнований міст демонтують найближчим часом

На Харківщині продовжуються відновлювальні роботи. На цей раз відновлена переправа через річку, яка з’єднувала одразу чотири міста – Харків, Зміїв, Балаклія, Гороховатка.

Про це повідомляє Балаклійська міськрада, пише Дані-Інфо.

Під час окупації і активних бойових дій міст був зруйнований. Його підірвали, конструкція розкололась вздовж і впоперек. Щоб перейти на інший берег люди облаштували дерев’яний помост на зруйнованій конструкції.

Протягом останнього місяця співробітники компанії «Автострада» працювали над створенням тимчасової переправи. В результаті вийшов 36-метровий тимчасовий міст. Його зібрали з металевих конструкцій, які були доставлені з Чехії.

Задача зі зведення нового мосту, який поєднає чотири міста і відновить рух по трасі Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка” залишається пріоритетною. Також цей міст з’єднує житлові масиви Балаклії з інфраструктурою міста – магазини, лікарні, держзаклади. Поки була зруйнована переправа доводилось доставляти предмети першої необхідності і їжу в об’їзд за 20 км звідси.

На даний час продовжуються роботи з створення під’їзних шляхів до тимчасового мосту. Найближчим часом відкриється реверсний рух новим мостом. Зруйновану переправу будуть демонтувати і встановлювати нову.