В Балаклії провели змагання з жиму штанги лежачи
В міськраді привітали учасників спортивного заходу.
В Балаклії 27 грудня пройшли спортивні змагання з жиму лежачи, присвячені різдвяно-новорічним святам. Захід провели на базі Балаклійської ДЮСШ.
Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.
В змаганнях взяли участь діти віком 10-13 років, жінки і чоловіки. Під час змагань потрібно було виконати один з елементів пауерліфтінгу – жим штанги лежачи.
Учасники спортивного заходу отримали позитивні емоції, грамоти і нагороди за свої спортивні досягнення.
