В Балаклії відновлюють міст на Лагері
Відкриття заплановане на листопад цього року
В Балаклії продовжують відновлювати місто і прилеглі села після звільнення від російських загарбників. На даний час проводиться ремонт мосту, який веде в село Лагері.
Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України, пише Дані-Інфо.
Планується, що рух містом буде відновлено вже у листопаді. Рух буде реверсним, але навіть у таких умовах це спростить сполучення селища з Балаклією.