В Балаклії за вбивство матері двох дітей судитимуть її свекра

В Балаклії відбувся суд по справі жорстокого вбивства 37-річної жінки. Жертву знайшли у піску в місцевому кар’ері без голови і середнього пальця. Головним підозрюваним став її свекор. На суді 58-річний чоловік не зміг пояснити ні мотивів, ні обставин свого вчинку.

Як повідомляє телевізійний канал ICTV, мати загиблої, Світлана Рачинська, не вірить що подібне міг зробити свекор її дочки і вважає, що він взяв на себе чужу провину. За словами жінки, до розправи над її дочкою може бути причетний син підозрюваного, Віталій, чоловік покійної.

За словами подруги, вбита Альбіна часто скаржилася їй на поводження Віталія після того, як вони розійшлись. Чоловік регулярно чекав її біля дому і слідкував, чи не зустрічається вона з іншим.

Без матері залишились 2 хлопчики, 8 та 16 років віком. Молодшого сина, ще до вироку суду, його батько Віталій забрав до себе від його бабусі та старшого брату.

В ході досудового слідства підозрюваний Віктор Биков неодноразово визнавав свою провину, але не міг пояснити мотиву. За попередніми даними слідчих, саме 8-річний онук став причиною сварки, оскільки мати після розлучення забороняла йому бачитись с батьком та дідусем.

На знайденій в кар’єрі жінці без голови та середнього пальця, судово-медичний експерт нарахував приблизно 20 слідів від ударів викрутки. Встановлено, що жорстоке вбивство було детально сплановано. Підозрюваний запозичив у свого знайомого автомобіль, взяв лопату та зателефонував родичці з невідомого їй номеру.

За версією слідства, підозрюваний зупинився в тихому місці і сказав, що автівка зламалась. Коли жінка заглянула разом із ним під капот, 58-річний підозрюваний накинувся на неї з викруткою. Тіло він поклав у багажник, вивіз до кар’єру і там зарив.

Коли вирок по справі винесе суд невідомо. Однак рідні померлої 37-річної Альбіни наполягають на більш детальному та справедливому розслідувані жорстокого вбивства.