В Харківській області зареєстровано рекордне число хворих на COVID-19 за добу

Сьогодні в Харківській області встановлено антирекорд по кількості захворівших COVID-19 за добу. Діагноз було підтверджено у 2 293 людей, що на 271 випадок більше ніж вчора, і на 172 випадки більше ніж попередній найвищий показник, встановлений 2 лютого.

За даними від Міністерства охорони здоров’я, в Харківському районі захворіло 1 674 людини, включаючи 1 483 мешканця Харкова. Інші випадки зареєстровані в області. Від ускладнень короновірусу за добу померло 14 людей. Усього за весь час пандемії в Харківській області захворіли 283 517 українців, серед яких 6 675 померло, 242 426 одужало. Наразі лікуються від COVID-19 в місті та області 34 416 осіб.

В минулому році найбільша кількість підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в Харківській області становила 1934 восени та 1590 навесні. Значне зростання інфікування людей COVID-19 харківські лікарі відмічають з кінця січня цього року. Проте більше зареєстрованих випадків для пацієнтів проходить без тяжких наслідків для здоров’я, завдяки тому що більше половини мешканців Харкова та області вже вакциновані.

Як повідомляє МОЗ України, після щеплення людина може відчувати симптоми короновірусу напротязі кількох діб, це звичайна реакція на вакцину. Але на відміну від інфікування, слабкість, головний біль та підвищена температура проходять швидше і ніколи не призводять до ускладнень. Захворювання на COVID-19 не вакцинованої людини часто супроводжується такими ускладненнями, як пневмонія, запалення нервової системи, проблеми з нирками та серцем. Своєчасне щеплення дозволить зберегти своє здоров’я.