В Харкові відкрили першу зупинку-укриття
Стіни укриття прикрасили муралом
В обласному центрі з’явилася перша зупинка-укриття, в якій є все необхідне, щоб перечекати обстріл.
Про це пише Суспільне, повідомляє Дані-Інфо.
Всередині укриття є 12 місць. По периметру встановлені камери відеонагляду, а в середині є екран.
На зупинці встановлена ємність з піском, який можна використовувати для тушіння загорянь.
Стіни зупинки прикрасили муралом, автором якого став Ярослав Єфремов. Робота має назву “Харків – місто-герой”.
“Ми робимо унікальний мурал на зупинці бомбосховища. Це перший екземпляр в рамках проєкту безпечних зупинок для жителів Харкова і інших міст України. Обрали концепцію із пам’ятками та елементами архітектури Харкова для того, щоб підкреслити цінності самого міста”, – розповів художник.