В Україні вперше продають в’язницю

 

Міністерство юстиції та Фонд державного майна України виставили на аукціон Ірпінський виправний центр – № 132 – в селищі Коцюбинське Київської області. Стартова ціна – 220,2 мільйона гривень. На сайті Фонду державного майна України (ФДМУ) зазначено, що стартова ціна в’язниці – 220 мільйонів 211 тисяч 588 гривень.

Що відомо про продаж першої в’язниці в Україні

“Перший пішов!”, – повідомив в фейсбуці міністр юстиції Денис Малюська. За його словами, “великий розпродаж в’язниць” дійшов до першого аукціону. Якщо хто має зайвих 220 мільйонів і хоче придбати невелику в’язницю в декількох кілометрах від Києва – welcome по посиланню нижче », – написав Малюська.

Тут міністр відразу і дав посилання на сторінку сайту ФДМУ, де міститься інформація про аукціон. Там зазначено, що: «Продається окреме майно державної установи «Ірпінський виправний центр (№132)». Розташований він у Київській області біля Ірпеня – в селищі Коцюбинське на вулиці Залізнична, 1. Стартова ціна лота – трохи більше 220,2 мільйона гривень. Міністр у своєму дописі також зазначив: «70% надходжень від продажу витратять «на розвиток нової тюремної інфраструктури» за європейськими стандартами. А 30% підуть до державного бюджету ».