Відновлено газопостачання мешканцям Балаклійської та Барвінківської громад

«Харківгаз» виконав ремонтно-відновлювальні роботи на газорозподільних мережах у зоні Барвінківської та Балаклійської громад.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА, природний газ отримали шість населених пунктів.

Наразі тривають роботи із заміни зруйнованих ворогом газопроводів у Малій Рогані.

“Окупант намагався знищити комунікації в селищі. Газовики крок за кроком відновлюють системи, аби люди знов отримали необхідний енергоресурс”, – зазначили в Департаменті.

Крім того після обстрілів Харківської області чергових пошкоджень зазнала газотранспортна система. Припинено розподіл газу в частину населених пунктів Дергачівської, Золочівської, Солоницівської, Липецької територіальних громад.

“Пуск газу залежатиме від перебігу бойових дій, але буде зроблено все можливе для відбудови мережі”, – пояснили в Департаменті.

Також щоденно відновлюють газопостачання у Харкові.

За добу фахівці «Харківміськгазу» провели ремонт пошкоджених у результаті обстрілу газопроводів і повернули побутовий газ 1,2 тисячі споживачів. Активне відновлення доставки природного газу проходить у Московському районі міста.