Відпочинок в Італії

Відпочити в Італії можна досить різноманітно. Тут ви знайдете не тільки красиві ландшафти та пляжі, але й безліч гірськолижних курортів, а також пам’ятники культури.


Особливості відпочинку в Італії


Італія розташована в поясах помірного та субтропічного клімату. Лігурійська Рів’єра славиться своїм ніжним, м’яким кліматом, а на решті територій досить м’які зими і сухе, спекотне літо. Сонячною частиною Італії є східне узбережжя Сардинії.
В Італії можна чудово відпочити будь-якої пори року. Літо – унікальна можливість поїхати в тур на острови або узбережжя Італії з різноманітними екскурсіями. Зимові тури – чудовий відпочинок на численних гірськолижних курортах разом з екскурсійною програмою, а також відвідування неповторних італійських міст.
В Італії добре розвинена система міжміських перевезень. Усередині країни можна без проблем пересуватися автобусом чи поїздом. А за бажання можна взяти напрокат автомобіль. Для цього вам знадобиться кредитна картка, а в місцях скупчення наших емігрантів це можна зробити під грошову заставу.

Венеція


Найвідомішим місцем в Італії є Венеція. Це поселення, яке знаходиться на 120 острівцях, з’єднаних між собою мостами. У місті налічується близько 150 каналів та приблизно 400 мостів з каменю. Найпопулярнішими у Венеції вважаються прогулянки під живу музику на човнах-гондолах. Особливо красиво тут у темну пору доби, коли численні вогні Венеції відбиваються у воді. Щороку у місті проводиться знаменитий на весь світ карнавал. Крім того, у Венеції знаходиться багато пляжів та пам’яток архітектури, що робить її привабливою у шанувальників пізнавального відпочинку.

Неаполь


Не менш відомим містом Італії є Неаполь. Цьому місту вже понад три тисячі років. Не дивно, в ньому така кількість історичних та архітектурних пам’яток. Якщо ви віддаєте перевагу культурному відпочинку, то тут ви знайдете багато соборів, музеїв, галерей. Ну а для тих, кому подобається просто полежати під теплим сонечком, обов’язково придивитись пляжі Тірренського моря. Неаполь також вважається батьківщиною спагетті та піци. Тому саме тут ви можете повністю оцінити неперевершений смак цих знаменитих на весь світ італійських страв.

Флоренція


Ще одним чудовим місцем відпочинку в Італії можна назвати Флоренцію. Її називають квіткою Італії та батьківщиною епохи Відродження. Флоренція зачаровує неперевершеними краєвидами, неповторною архітектурою та великою кількістю пам’яток мистецтва. Тут можна побачити роботи Мікеланджело та Челліні, дзвіницю Джотто, собор Санта Марія-дель-Фьорі, базиліку Санта Кроче та знамениті на весь світ старі вузькі вулички.


Сицилія та Сардинія


Найкращі курорти в Італії розташовані на островах Сицилія та Сардинія. Вони омиваються Середземним, Іонічним та Тірренійськими морями. Тут чудовий клімат, пляжі з білим піском та блакитною водою. Сервіс місцевих готелів на досить високому рівні. Вони мають величезну кількість розваг для туристів на будь-який смак – ресторани, атракціони, дискотеки, що працюють до самого ранку.

Якщо ви хочете отримати від відпочинку максимум вражень, обирайте так звані рекламні тури, під час яких туроператори зазвичай пропонують відвідати кілька різних міст. При цьому ви зможете побачити найцікавіші та найвідоміші пам’ятки цієї чудової країни. Рекламні, або автобусні тури поєднують у собі демократичність бюджету та максимально насичену екскурсійну програму. З кожним роком такі тури привертають до себе дедалі більше туристів.

Гірськолижні курорти


Любителі активного відпочинку залишаться задоволені відвідавши гірськолижні курорти в Італії. Окрім гірськолижних трас, тут багато місць для розваг та відпочинку з чудово розвиненою інфраструктурою. На відміну від своїх сусідів курорти Італії не орієнтовані лише на гірськолижний відпочинок. Багато туристів приїжджають сюди просто для того, щоб поєднати активний відпочинок зі спокоєм. Але покататися на лижах в Італії можна не лише взимку, а й улітку. Тут є п’ять регіонів, де можливий гірськолижний відпочинок і у літній час.