Вітання з 9 травня депутата Харківської обласної ради Богдана Мальованого

Шановні ветерани й учасники Другої світової війни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги.

Цей день, не дивлячись на те, що минуло доволі багато років, залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, які відстояли свободу нашої Батьківщини й не втратили своє невичерпне джерело патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської. Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою.

Бажаю всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

З повагою, депутат Харківської обласної ради Богдан Мальований.